Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Nazwał syna na cześć swojej pracy

Artykuł

Pewien ojciec z Indonezji tak uwielbia swoje stanowisko pracy, że nadał dziecku imię oznaczające: "Biuro informacji statystycznej". Urzędnicy nie mieli nic przeciwko.

Nazwal syna raca
Autor: freepik.com

W rankingu najdziwniejszych imion świata wyróżnia się z pewnością to, które wymyślił dla swojego niedawno narodzonego potomka pan Samet z Indonezji. Zatrudniony w wydziale informacji statystycznej mężczyzna tak związany jest ze swoją pracą, że postanowił przelać miłość do zawodu na swoje dziecko, rejestrując  w urzędzie dla swojego synka imiona: Dinas Komunikasi Informatika Statistik, co w tłumaczeniu na język polski oznacza: "Biuro informacji statystycznej". Informacja o nietypowym imieniu dla nowego obywatela Indonezji bardzo szybko obiegła media na całym świecie. Internauci dziwią się pomysłowi Indonezyjczyka i przewidują, że wbrew temu, co uważa pan Samet, jego potomek nie podziękuje mu w przyszłości za oryginalne imię.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat