Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nauczycielka zemdlała na lekcji. Pomógł uczeń

Artykuł

W jednej z amerykańskich szkół podstawowych podczas lekcji straciła przytomność nauczycielka. 7-letni uczeń wezwał do niej szkolną pielęgniarkę.

Nauczycielka-zemdlala-pomogl-uczen
Autor: facebook.com/CBSEveningNews

Zatrudniona w Linden Steam Academy in Malden w stanie Massachusetts nauczycielka Jessica Mulou kilka dni temu tak bardzo źle się poczuła podczas prowadzenia lekcji, że straciła przytomność. Do będącej w stanie błogosławionej kobiety podbiegł wtedy szybko 7-letni uczeń. Chłopiec próbował udzielić kobiecie pierwszej pomocy. Kiedy zobaczył, że nie jest  w stanie skutecznie pomóc swojej nauczycielce, udał się szybko do szkolnej pielęgniarki. Okazało się, że przyczyną omdlenia był ucisk naczynia krwionośnego przez dziecko. Gdy nauczycielka odzyskała przytomność, była mile zaskoczona empatyczną postawą swojego młodego ucznia. O bohaterskim Maxie rozpisują się media. ,,Mój tata nauczył mnie, że trzeba pomagać drugiemu człowiekowi. Wiedziałem, że jeśli nie zareaguję, to może skończyć się naprawdę różnie” - powiedział chłopiec, opisując całą sytuację.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat