Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nastolatek uratował tonące dziecko

Artykuł

15-letni Ryley z Anglii zasłużył na miano bohatera. Chłopak ocalił życie rocznemu dziecku.

Nastolatek uratowal tonace dziecko
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu, wykorzystując nieuwagę swojej mamy, 15-miesięczny Reggie oddalił się od domu. Pracująca w ogrodzie kobieta nie zauważyła, że jej synek zniknął jej nagle z oczu. Niesforny uciekinier wpadł zaś do pobliskiego kanału, który był wypełniony wodą. Tonącego malca przyuważył na szczęście spacerujący z psami nastolatek. 15-letni Ryley Ferguson bez wahania rzucił się dziecku na ratunek. Dzięki jego postawie, mały Reggie bez poważnego uszczerbku na zdrowiu trafił z powrotem pod opiekę swojej mamy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat