Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Narodziny chłopczyka z czterema nogami

Artykuł

W wyniku wady płodu na świat przyszło dziecko z czterema dolnymi kończynami.

Narodziny chlopca 4nogi
Autor: twitter.com/MailOnline

Na północy Indii odnotowano narodziny niezwykłego chłopczyka: ma on aż cztery nogi i dwa penisy. Jest to najprawdopodobniej skutek tego, że jego rodzicielka zaszła w bliźniaczą ciążę, a z powodu poważnej choroby płodu, jeden z bliźniaków wchłonął drugiego. Na zewnątrz pozostały tylko nogi i organy rozrodcze drugiego maluszka. Indyjscy lekarze planują przeprowadzić operację usunięcia dodatkowych narządów. Zwiększy to bardzo prawdopodobieństwo tego, że wyróżniający się aktualnie z otoczenia noworodek, będzie w przyszłości zdrowo się rozwijał.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat