Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, bo chciała zaoszczędzić

Artykuł

Aby nie wydać zbyt dużo pieniędzy, pewna matka wysłała swojego synka samego na diabelski młyn. Chłopczyk o mało nie wypadł z wagonika.

Narazila dziecko niebezpieczenstwo
Autor: pixabay.com

Pewna mama 5-latka z Chin wybrała się ze swoim potomkiem 24 września do wesołego miasteczka. Tam postanowiła zafundować synkowi przejażdżkę na ogromnej karuzeli kręcącej się wokół własnej osi, tzw. diabelskim młynie. Aby zbytnio jednak nie uszczuplić swojego portfela, przekonała obsługę urządzenia, żeby maluch mógł skorzystać z atrakcji wesołego miasteczka bez nadzoru osoby dorosłej. Pomysł zaoszczędzenia 30 juanów, czyli 12 złotych, nie wyszedł jednak kobiecie na dobre. Gdy karuzela znajdowała się wysoko w powietrzu, pozbawiony opieki 5-latek znalazł się bowiem w pewnym momencie na zewnątrz wagonika i ostatkiem sił walczył o nieoderwanie się od barierki. Obserwujące go z ziemi osoby zamarły z przerażenia. Wydawało się, że dziecko runie w dół. Na szczęście doświadczonemu operatorowi karuzeli udało się szybko sprowadzić wagonik na ziemię i chłopczyk uniknął upadku. Jakże wielką ulgę musiała poczuć wtedy jego matka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat