Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Nakarmiła piersią dziecko nieznajomej

Artykuł

Pewna empatyczna Nowozelandka podzieliła się mlekiem z piersi z zauważonym na ulicy głodnym niemowlakiem. Jego mama nie produkowała własnego pokarmu.

Nakarmila dziecko piersia nieznajomej
Autor: freepik

Coraz głośniej o wspaniałym geście 24-letniej Piripono Brown z Nowej Zelandii. Młoda kobieta spotkała jakiś czas temu świeżo upieczoną mamę, której zabrakło pieniędzy na mleko modyfikowane dla potomka. Susan Johnson nie była zaś w stanie nakarmić swojej pociechy własnym mlekiem. Z kłopotu wybawiła ją właśnie Piripono, która użyczyła wygłodniałemu niemowlęciu pokarmu z własnej piersi. Jakby tego było mało zabrała potem mamę z nakarmionym maluszkiem na zakupy, za które osobiście zapłaciła. 24-latka sama kiedyś była bowiem w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Bardzo chętnie pomaga więc teraz innym.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat