Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Nakarmiła dziecko piersią na środku sklepowej alejki

Artykuł

Zdjęcie pewnej Australijki karmiącej na zakupach swojego synka, zyskuje coraz większą popularność. Kryje się za nim refleksyjna historia.

Pierwsz bank mleka kobiecego pomorze
Autor: pixabay.com

Sarah Mills to mieszkająca w Australii matka samotnie wychowująca trójkę dzieci. Jej codzienność nie jest więc zbyt beztroska. Obowiązków, zajęć, trosk, problemów i odpowiedzialności tej przedstawicielce płci pięknej, nie brakuje. Jakiś czas temu Sarah wybrała się ze swoimi pociechami do sklepu po przybory szkolne. W pewnym momencie dostała tam napadu lęku. Jest to coś, co czasem się jej zdarza. Aby się uspokoić, poskromić emocje i wrócić do równowagi, kobieta usiadła na podłodze, między towarami. Jej synek Morrison zrobił się wtedy bardzo głodny. Kobieta nadstawiła mu więc swoją pierś. Ten moment uchwycono na fotografii, która trafiła do Internetu.

Poprzez zamieszczenie nietuzinkowego zdjęcia, Sarah chciała zwrócić uwagę Internautów na to, że sporo Australijczyków, tak jak i ona, cierpi na zaburzenia lękowe. Jej zdaniem, podczas ataku nie należy przejmować się tym, co pomyślą lub powiedzą o nas inni, ale postępować tak, jak podpowiada nam intuicja. Pozycja siedząca na środku sklepowej alejki? Jeśli ma to nam pomóc, to jak najbardziej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat