Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nakarmił szczeniaczkiem przy uczniach drapieżnego żółwia

Artykuł

Pewien nauczyciel z USA na oczach swoich uczniów podał żywego pieska mięsożernemu gadowi na pożarcie.

Nakarmil szczeniaczkiem zolwia
Autor: pixabay.com

W Idaho toczy się właśnie dochodzenie w sprawie pedagoga, który w obecności dzieci ze szkoły, w której pracuje, zaspokoił głód żółwia jaszczurowatego małym szczeniaczkiem. Wprawdzie piesek nie był okazem zdrowia, a jego wygląd był lekko zdeformowany, ale rodzice części uczniów, którzy byli świadkami karmienia gada, są oburzeni i zaszokowani postępowaniem nauczyciela i podsunięciem przez niego żywego czworonoga drapieżnemu stworzeniu. Zniesmaczony sytuacją jest również kurator okręgu szkolnego Preston, który nazwał pokaz karmienia żółwia szczeniaczkiem: „godnym pożałowania wydarzeniem”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat