Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Najmłodsza aresztantka na świecie

Artykuł

18-miesięczna dziewczynka wraz z rodzicami i wujkiem została niedawno osadzona w więzieniu przez egipskie służby bezpieczeństwa.

Najmlodsza wiezniarka na siwecie
Autor: pixabay.com

Wykorzystywanie swoich uprawnień może czasem przybierać kuriozalną formę. Dowodzi tego to, co zdarzyło się w ostatnim czasie w Egipcie, kiedy to tamtejsze siły bezpieczeństwa aresztowały niespodziewanie pewne małżeństwo z malutkim dzieckiem. Półtoraroczna Alia stała się wskutek tego najmłodszą więźniarką na świecie. Dziecko razem ze swoją mamą, tatą i wujkiem zostało zatrzymane na dworcu kolejowym w Gizie i umieszczone w jednym z aresztów. Nie wiadomo na razie, dlaczego ani na jak długo egipska rodzina została pozbawiona wolności. Postępowanie służb bezpieczeństwa może mieć jednak związek z nasiloną po zamachu stanu w 2013 roku praktyką tzw. wymuszonych zaginięć, czyli aresztowań obywateli bez powodu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat