Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Nagrano, jak dentystka znęca się nad małymi pacjentami

Artykuł

Pewną ukraińską stomatolog zatrzymała policja. Okazało się bowiem, że stosowała przemoc fizyczną wobec dzieci, którym leczyła zęby.

Nagrano dentystka
Autor: freepik

Nie każdy ma cierpliwość do dzieci. Potwierdza to dochodzenie wszczęte niedawno przez ukraińską policję w sprawie karygodnych działań  dentystki, na którą poskarżyli się rodzice kilkuletnich dziewczynek. Lekarka miała znęcać się nad 8-latką z  Równego i 5-latką z Kostopola. Potwierdziły to nagrania z kamer znajdujących się w gabinetach, w których dentystka przyjmowała małych pacjentów. Brutalną stomatolog zwolniono z pracy. Nic dziwnego: uderzała bowiem głową dziecka o fotel dentystyczny, groziła pacjentowi strzykawką oraz przyczyniła się do uszkodzeń ciała nieletnich. Jej poczynaniom przyjrzy się więc teraz bacznie wymiar sprawiedliwości.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat