Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Na świat przyszły siedmioraczki

Artykuł

25-letnia Irakijka została w ciągu jednego dnia mamą siedmiorga dzieci.

Kobieta 2 macice blizniaki
Autor: pixabay.com

Na wschodzie Iraku doszło niedawno do unikalnego porodu. Będąca w zaawansowanej ciąży kobieta urodziła w sposób naturalny siedmioraczki. Organizm 25-latki bardzo dobrze zniósł trudy porodu. Nie trzeba było więc wykonywać cesarskiego cięcia. Dzieci czują się dobrze. Są okazami zdrowia.. Na maluchy czeka w domu trójka starszego rodzeństwa. Wiadomość o narodzinach sześciu dziewczynek i chłopczyka rozprzestrzenia się w Internecie z szybkością błyskawicy. Świeżo upieczeni rodzice siedmioraczków odbierają więc gratulacje i życzenia z całego świata.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat