Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Przed ciążą » In vitro

Na świat przyszło dziecko z zarodka zamrożonego 25 lat temu

Artykuł

Dzięki embrionowi zamrożonemu ćwierć wieku temu, pewna młoda Amerykanka została właśnie mamą małej dziewczynki.

Rodzice zbulwersowani wpisem ksiazeczka zdrowia dziecka
Autor: pixabay.com

Lekarze z amerykańskiego stanu Tennessee odbierali jakiś czas temu poród dziecka, które przyszło na świat dzięki zamrożeniu w 1992 roku: zarodka. Informacje o narodzinach małej Emmy pojawiają się w coraz to większej ilości mediów, ponieważ dziewczynka jest pierwszym noworodkiem, który pojawił się na świecie z embrionu zamrożonego tak dawno temu. Ciekawe jest także to, że mama „rekordowego” dziecka ma 26 lat, a więc jest tylko o rok starsza od zarodka, z którego powstała jej córeczka. Małżeństwo Gibsonów zdecydowało się zostać rodzicami, dzięki wykorzystaniu zamrożonego zarodka, ponieważ 7 lat temu zdiagnozowano u Benjamina Gibsona: bezpłodność. Dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu, para Amerykanów może teraz cieszyć się urokami rodzicielstwa i obserwować codzienny rozwój małej Emmy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat