Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Na dziecko spadło autobusowe okno

Artykuł

W poruszającym się po Wrocławiu 16-letnim pojeździe MPK, zostało uderzone okienną szybą: dziecko.

Dziecko spadlo okno autobusowe
Autor: pixabay.com

Niebezpieczne zdarzenie z udziałem nieletniego, do jakiego doszło jakiś czas temu w stolicy Dolnego Śląskiego, zwróciło publiczną uwagę na stan taboru miejskiego wożącego mieszkańców i turystów po Wrocławiu. Na podróżujące kilkunastoletnim autobusem marki Volvo dziecko, któregoś wakacyjnego dnia, spadło bowiem uchylne okno. Uszkodzona przez pasażerów chcących uchylić okno część wyposażenia pojazdu uderzyła wtedy bardzo mocno dziecko. W skutek tego nieszczęśliwego incydentu, poszkodowany nieletni trafił do szpitala. Felerny element pojazdu niezwłocznie wymieniono, a 16-letni autobus wrócił na wrocławskie ulice.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat