Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Na cztery dziewczynki runęło drzewo

Artykuł

W wyniku nawałnicy, na namiot z młodymi harcerkami spadło drzewo.

Zlamane drzewo
Autor: pixabay.com

Nad obozem harcerskim w Budach Lucieńskich, w województwie mazowieckim rozpętała się w miniony poniedziałek wieczorem groźna burza. Żywioł sprawił, że na namiot, w którym znajdowały cztery dziewczynki w wieku od 10 do 12 lat, przewróciło się drzewo. W wyniku tego niespodziewanego zdarzenia, harcerki nie odniosły na szczęście żadnych obrażeń. Widząc, do czego zdolne są siły natury, kadra obozowa podjęła decyzję o ewakuacji pozostałych uczestników obozu do położonych niedaleko budynków. Usunięciem zwalonej brzozy zajęli się wezwani na miejsce: strażacy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat