Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Morsował w lodzie dla chorej dziewczynki

Artykuł

Pewien 50-latek z Wielkopolski ponad 6 godzin spędził w balii z lodem, pobijając tym samym rekord Polski. Cel? Pomoc choremu dziecku.

Morsowal-lod-chora-dziewczynka
Autor: freepik.com

Pan Jacek Dryjański z wielkopolskiego Pleszewa, emerytowany policjant,  to nowy rekordzista Polski w morsowaniu w lodzie. Przesiedział w balii z lodem 6 godzin 20 minut i 38 sekund. Mężczyzna zdecydował się na ekstremalny wyczyn, aby zebrać fundusze na leczenie i rehabilitację chorej 3-latki. Owa dziewczynka nie mówi, ma problem z poruszaniem się, połykaniem, zdiagnozowano u niej głęboki autyzm. Akcja pobicia rekordu w morsowaniu w lodzie miała miejsce w minioną niedzielę w Przygodzicach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Nad bezpieczeństwem zdrowotnym pana Dryjańskiego czuwały służby medyczne. Sędziowie z Biura Rekordów Polski po zapoznaniu się  z nagraniem, na którym zarejestrowano morsowanie emerytowanego policjanta, uznali rekord pana Jacka za oficjalny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat