Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Mimo zaawansowanej ciąży pracuje ofiarnie w szpitalu

Artykuł

Pewna asystentka lekarza z USA, mimo że niedługo urodzi, a wokół panuje koronawirus, dalej wykonuje swoje zawodowe obowiązki. Motywuje ją do tego chęć pomagania innym.

Ciaza praca szpital
Autor: Instagram/@taylorpoynter_

Coraz głośniej w mediach o 27-letniej Taylor Poyntner, która dzieli się z Internautami szczegółami pracy w placówce medycznej w Joliet w stanie Illinois w USA. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wykonująca zawód asystentki lekarskiej Amerykanka jest w 31 tygodniu ciąży i niedługo zostanie mamą. Dzięki jej instagramowym relacjom, można dowiedzieć się, jak wygląda praca personelu medycznego w czasie trwania pandemii. Kobieta wyznała, że zdarzało jej się leczyć pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, ale aby chronić siebie i swoje dziecko, rzadko wchodziła z nimi w bliski kontakt. 27-latka każdego dnia boi się o zdrowie swojego potomka i swoje, ale niesienie pomocy pacjentom jest dla niej życiowym priorytetem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Taylor Poynter || ER PA-C (@taylorpoynter_)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat