Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Mimo sprzeciwu rodzica, dziecko może się zaszczepić

Artykuł

Włoski sąd wydał pewnemu 15-latkowi oficjalne zezwolenie na szczepienie przeciw Covid-19. Przeciwny immunizacji był ojciec chłopca.

Szczepienie-dzieci-bez-zgody
Autor: freepik

Pewien 15-letni mieszkaniec Włoch poprosił jakiś czas temu swoich rodziców o zgodę na to, aby mógł przyjąć szczepionkę przeciw Covid-19. Bycie zaszczepionym ułatwiłoby mu bowiem uprawianie sportu. Mama nastolatka ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjęła prośbę syna; kategoryczny sprzeciw wobec szczepienia wyraził jednak ojciec chłopca. Sprawa trafiła na wokandę sądową. Wymiar sprawiedliwości przychylił się do zdania 15-latka i jego matki i wydał prawną zgodę na to, aby chłopiec, jeśli chce, mógł przyjąć w najbliższym czasie szczepionkę przeciw koronawirusowi.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat