Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Mężczyzna z nożem wśród dzieci komunijnych w kościele

Artykuł

Pewien nietrzeźwy 40-latek wtargnął niedawno do kościoła pełnego dzieci. Obezwładnili go wierni.

Mezczyzna-dzieci-noz-komunia
Autor: freepik.com

Kilka dni temu w Czaplinku w województwie zachodniopomorskim doszło w jednym z kościołów katolickich do niebezpiecznej i niecodziennej sytuacji. Do świątyni, w której odbywała się Msza Święta  z udziałem pierwszokomunijnych dzieci,  wtargnął niespodziewanie pijany mężczyzna z nożem w ręku. Agresora obezwładniono i zatrzymano aż do przyjazdu policji. Po zbadaniu 40-latka alkomatem okazało się, że ma on 1,5 promila alkoholu we krwi. Po incydencie  zapowiedziano w parafii ochronę  straży miejskiej podczas nabożeństw majowych, tak aby dzieci uczęszczające do czaplińskiego kościoły, czuły się  podczas modlitw ze swoimi rodzinami w pełni bezpieczne. Dzieciom zapewniono także opiekę szkolnego psychologa. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat