Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Matka wyrwała dziecko z paszczy krokodyla

Artykuł

30-letnia pani Maurina z Afryki wykazała się bohaterską postawą. Uratowała swojego synka od pożarcia przez ogromnego gada.

Matka wyrwala dziecko krokodyl
Autor: pixabay.com

W pobliżu jednego z Parków Narodowych w Zimbabwe doszło niedawno do dramatycznego zdarzenia. Pewien 3-latek został zaatakowany przez krokodyla. Chłopczyk wraz ze swoim bratem łowił wtedy ryby. W pobliżu przebywała jego mama i jej szwagierka. Nagle z rzeki wyłonił się krokodyl i rzucił się na malca. Gdy mama chłopca usłyszała krzyk swojego synka, bez zwłoki ruszyła mu na ratunek. Nie zważając na rozmiary gada, zbliżyła się do groźnego zwierzęcia i włożyła palce w jego nos. Krokodyl zaczął przez to mieć kłopoty z oddychaniem. Niedługo potem wypuścił dziecko ze swojej paszczy. Po ugryzieniu kobiety w rękę, drapieżnik zniknął pod wodą. 3-latkowi i jego mamie udzielono potem pomocy medycznej w pobliskim szpitalu. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat