Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Matka wyciągnęła dziecko z płonącego auta

Artykuł

Kilka dni temu w okolicach Łodzi zapalił się samochód. W środku znajdowało się małe dziecko. Ratowała je matka.

Matka dziecko plonace auto
Autor: pixabay.com

Wyrazy uznania należą się kobiecie, która nie zważając na ogień i kłęby dymu ocaliła swojego potomka z pożaru samochodu. Do zdarzenia doszło ósmego lutego w Konstantynowie Łódzkim. Matka z pociechą przemieszczała się wtedy oplem. Gdy pojazd zbliżył się do jednego z miejskich skrzyżowań, niespodziewanie stanął w płomieniach. Świadoma zagrożenia kobieta zdołała na szczęście opanować emocje i zachować zimną krew. Bez zbędnej zwłoki wyciągnęła swoje dziecko z samochodu. Dzięki jej szybkiej reakcji, mały pasażer nie doznał żadnego uszczerbku na zdrowiu. Gdy strażacy dojechali na miejsce pożaru, pojazd zdążył już doszczętnie spłonąć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat