Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Matka uratowała 5-latka przed pumą

Artykuł

Odważna matka 5-letniego chłopca ocaliła mu życie wyciągając z paszczy pumy.

Matka uratowala dziecko puma
Autor: pixabay.com

Był spokojny, piątkowy wieczór, 17 czerwca 2016 roku. Dwaj kilkuletni bracia bawili się przed domem w Aspen, w stanie Colorado, w USA. Nagle, na teren ich rodzinnej posiadłości przedarła się agresywna puma i zaatakowała jednego z maluchów. Zaalarmowana krzykami dzieci matka, szybko wybiegła przed dom i zamarła widząc przed sobą dzikie zwierzę wbijające zęby w jej synka. Nie wahając się, rzuciła się w stronę agresora i choć przypłaciła to mocnym poturbowaniem, udało jej się wyrwać dziecko z paszczy pumy. Maluch z poważnymi ranami trafił do szpitala, ale i tak może mówić o ogromnym szczęściu. Gdyby nie odwaga jego rodzicielki, atak dzikiego kota mógłby skończyć się dla niego naprawdę tragicznie. Obawiając się, że puma może stanowić zagrożenie dla mieszkańców Aspen, specjalny patrol policji wraz z pracownikami służb leśnych wyruszył na poszukiwanie zwierzęcia. Zostało ono zlokalizowane i zastrzelone. Dzięki temu prawdopodobieństwo wystąpienia podobnego zdarzenia w tej okolicy znacznie zmalało.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat