Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Matka na zakupach, a dziecko jeździło autobusami

Artykuł

Pewien 3-latek z Lublina tak lubi jeździć komunikacją miejską, że samowolnie oddalił się od swojej rodzicielki i wybrał na oglądanie miasta z okien autobusów.

Matka zakupy dziecko autobus
Autor: pixabay.com

Jedna z mieszkanek Lublina wybrała się z kilkuletnim synkiem 03 lipca na zakupy. Gdy kobieta zajęta była wybieraniem towaru z asortymentu punktu handlowego, jej 3-letni potomek postanowił pojeździć po mieście autobusami. Będące ogromnym miłośnikiem pojazdów dziecko, wyszło więc w pewnym momencie ze sklepu, udało się na pobliski przystanek autobusowy, wsiadło do miejskiego środka transportu i przemierzało nim Lublin. Gdy matka niesfornego 3-latka zauważyła jego nieobecność, spanikowana zgłosiła jego zaginięcie na policję. Stróże prawa wraz z pracownikami miejskiej komunikacji rozpoczęli poszukiwania dziecka. Po około pół godzinie udało się zlokalizować 3-latka w jednym z autobusów. Chłopiec został odwieziony do matki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 1.6/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat