Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Matka kąpie dziecko w wybielaczu

Artykuł

Aby pomóc ciężko choremu synkowi, pewna rodzicielka z USA przygotowuje mu dwa razy w tygodniu kąpiel w środku chemicznym przeznaczonym do wybielania.

Matka kapie dziecko wybielacz
Autor: pixabay.com

Roczny Jamison cierpi na chorobę skóry, zwaną rybią łuską. Ta okrutna, rzadka, uciążliwa i genetyczna choroba wywróciła życie jego najbliższych do góry nogami. Mama chłopczyka zrezygnowała nawet z pracy, aby codziennie opiekować się swoim dzieckiem. Kobieta dowiedziała się jakiś czas temu, że osobom chorującym na tzw. rybią łuskę, pomagają kąpiele w wybielaczu. Mimo że metoda ta szokuje, poprawia stan skóry małego Jamisona. Regularny 15-minutowy kontakt ze środkiem chemicznym wlewanym do wody stał się więc nieodłączną częścią tygodniowego planu dnia rodziny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 1.5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat