Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Mandat dla 4-latka za jazdę na hulajnodze

Artykuł

66 euro grzywny powinien zapłacić pewien ojciec za synka, którego wenecka straż miejska przyłapała na jeździe na elektrycznej hulajnodze w pobliżu Placu Świętego Marka.

Mandat hulajnoga
Autor: pixabay.com

Odwołanie od mandatu zapowiedział rodzic, którego dziecko przemieszczało się jakiś czas temu w okolicach Bazyliki św. Marka przy pomocy elektrycznej zabawki. Pilnujący porządku włoscy strażnicy miejscy zdecydowali się bowiem wymierzyć za to zachowanie 4-latka: karę finansową. Ojca dziecka zaszokowało pisemne wezwanie do zapłaty 66 euro za to, że jego potomek w spacerowym tempie poruszał się pod jego opieką na hulajnodze. Wprawdzie obowiązujące w Wenecji przepisy zakazują przemieszczania się pojazdami w pobliżu Bazyliki św. Marka, ale większość Wenecjan i komentujących sprawę Internautów, uważa ściganie dzieci na hulajnogach przez mundurowych za sporą przesadę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat