Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Mama zrobiła zakupy na pandemię, a jej dzieci…

Artykuł

Pewna Brytyjka postarała się o zapasy podstawowych produktów na czas trwającej epidemii koronawirusa. Jej potomstwo zużyło je do zabawy.

Zakupy pandemia dzieci
Autor: Twitter/ @Ed Cumming

Aby ograniczyć wychodzenie po zakupy, jedna z brytyjskich mam nabyła m.in. 18 rolek papieru toaletowego. Kobieta umieściła swoją sklepową zdobycz w łazience. Świeżo nabytym towarem zainteresowały się jej pociechy. Wydał on im się bowiem bardzo interesujący. Dzieci owej Brytyjki postanowiły wykorzystać papier toaletowy do uatrakcyjnienia swojej kąpieli. Wszystkie 18 rolek trafiło więc razem z zabawkami do kąpieli do wanny wypełnionej wodą.

Sytuacja ta może być przestrogą dla rodziców małych dzieci. Chowajcie przed swoimi szkrabami to, co mogą zniszczyć przy pomocy wody!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat