Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Małpa porwała dwutygodniowe dziecko

Artykuł

Sporych rozmiarów małpa wtargnęła niespodziewanie do jednego z domostw w indyjskim mieście Cuttack i wywlekła znajdującego się tam noworodka poza budynek mieszkalny.

Malpa uprowadzila dziecko
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę do jednego z domów rodzinnych na wschodzie Indii zdołała dostać się małpa, która zainteresowała się tam osobą dwutygodniowego dziecka. Korzystając z zaskoczenia domowników, zwierzę chwyciło w swe masywne ręce śpiącego chłopczyka i uprowadziło go w nieznanym kierunku. Następnego dnia po zdarzeniu znaleziono martwego noworodka w przydomowej studni. Miejscowa policja wraz z plemieniem specjalizującym się w odławianiu małp poszukuje teraz agresywnego ssaka, aby nie stanowił już zagrożenia dla mieszkańców miasta Cuttack. Niespodziewane „wizyty” różnych małp w indyjskich domach są w tym kraju na porządku dziennym. Zwierzęta szukają w ten sposób bowiem pożywienia. Nie zdarzyło się jednak wcześniej, aby w tym rejonie jakaś małpa uprowadziła dziecko.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat