Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Małe dziecko zsunęło się z ruchomych schodów

Artykuł

Do Internetu trafił filmik, na którym widać jak pewien maluch w chodziku spada z ruchomych schodów.

Dziecko ruchome schody
Autor: YouTube / show world

W jednym z chińskich centrów handlowych doszło jakiś czas temu do mrożącej krew w żyłach sceny. Nagrała ją kamera. Na video widać, jak do schodów ruchomych zbliża się dziecko w chodziku. Opuściło ono samowolnie wnętrze pobliskiej restauracji. Niepilnowane przed nikogo z dorosłych zaczyna zsuwać się z urządzenia transportowego. Maluch miał szczęście. Pomógł mu bowiem młody mężczyzna, który korzystał akurat w tym momencie z ruchomych schodów. Odwiedzający galerię handlową zadbał o bezpieczeństwo dziecka i przekazał malca w ręce przestraszonej matki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat