Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko przygniótł opryskiwacz

Artykuł

W województwie lubelskim na 3-letniego chłopczyka przewrócił się sprzęt rolniczy. Malec trafił do szpitala.

Male dziecko przybniotl opryskiwacz
Autor: pixabay.com

Podczas zabawy z kotem pewne małe dziecko z gminy Żyrzyn weszło pod opryskiwacz ciągnikowy, ustawiony na pustakach. Ten nieoczekiwanie przewrócił się wprost na znajdującego się nieopodal 3-latka. W momencie zdarzenia opiekująca się malcem babcia zajęta była podlewaniem warzyw. Gdy kobieta usłyszała płacz wnuka, błyskawicznie oderwała się od wykonywanej czynności i zajęła wydobywaniem 3-latka spod opryskiwacza. Gdy chłopczyk znalazł się już w bezpiecznej odległości od feralnego sprzętu, jego babcia zadzwoniła na pogotowie. Załoga karetki przetransportowała malca do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat