Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

„Mała encyklopedia domowych potworów” – recenzja

Artykuł

„Dawno dawno temu (a może całkiem niedawno) odkryto, że w naszych domach grasują Domowe Potwory. Są to stwory, których głównym zadaniem jest psocić, bałaganić, psuć, wchodzić w szkodę – słowem, robić nam wbrew”.

Mała encyklopedia domowych potworów
Autor: Materiały prasowe

„Mała encyklopedia domowych potworów” to ogromny zbiór różnorakich potworów, które mieszkają z nami. Znajdują się w każdym mieszkaniu i, w większym lub mniejszym stopniu, mają wpływ na nasze życie. Oczywiście, niestety obniżają jego komfort, dlatego musimy wiedzieć jak z nimi walczyć.

Kto nie zna takiego „potwora”? Narcyz Samolubek, który myśli tylko o sobie i uwielbia przeglądać się w lusterku. Znacie go, prawda? Albo Telemaniaka – Potwora z Telewizji, który z pilotem w ręce wyleguje się całe dnie na kanapie. Leniuchello, Jutrofutro, Narzekander. Mnóstwo potworów, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że jedna mała osóbka może być kilkoma potworami na raz! Bo to my jesteśmy tymi potworami. I tylko my możemy sprawić, aby zniknęły.

Zabawna, kolorowa, wypełniona cudownymi ilustracjami, i co najważniejsze – pouczająca książeczka, według mnie, nie tylko dla dzieci. Potrafi w błyskotliwy sposób dotrzeć do serca czytelnika i sprawić, że zda on sobie sprawę ze swoich wad. Może nawet zechce się zmienić! A zmiana siebie prowadzi do zmiany świata, toteż owa Encyklopedia jest niczym broń oczyszczająca świat ze zła. Zbyt wielkie słowa jak na taką książeczkę? Przekonajcie się sami!

Na koniec mała rada. Kiedy Twoje dziecko zachowuje się niepoprawnie, niestosownie i nie wiesz już jakimi słowami do niego przemawiać… Z pomocą przyjdzie Ci ta książeczka! Daj ją dziecku do ręki i powiedz, aby znalazło potworka, który sprawił, że zachowało się źle. Może to być bardzo pouczające przeżycie również dla samych rodziców!

Uwaga! Istnieje ryzyko, że Twoje dziecko pokocha książkę i zacznie panoszyć się ze swoją wiedzą po domu, twierdząc, że tatę dopadła Farmaceutycja Chroniczna. Wtedy już nic nie pomoże i będziecie musieli wygonić wszystkie potwory z Waszego domu!

Książka – bomba. Dla każdego.

Mała encyklopedia domowych potworów, Stanislav Marijanović, Nasza Księgarnia

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat