Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Ma tylko 12 lat, a już przeszedł 28 operacji

Artykuł

Dla pewnego młodego Ślązaka o imieniu Marcin termin: "operacja" to chleb powszedni. Stan jego zdrowia wciąż wymusza bowiem kolejne interwencje medyczne.

12lat 28operacji
Autor: freepik

Gdy zdrowie szwankuje, nie ma mowy o beztroskim dzieciństwie. Wie o tym doskonale 12-letni Marcin Otlik z Raciborza na Śląsku. Mimo młodego wieku, chłopiec ma już za sobą kilkadziesiąt operacji. Liczne problemy ze zdrowiem sprawiają bowiem, że lekarze wyznaczają nastolatkowi coraz to kolejne terminy różnorakich zabiegów i pobytów w szpitalach. I nic niestety nie zapowiada, by w przyszłości miało inaczej. Chłopcu przydałaby się aktualnie nowa proteza nogi. Ze starej bowiem już wyrósł. Koszt potrzebnej protezy to około 30 tysięcy złotych. Rodziców Marcina nie stać na zapłacenie takiej kwoty. W Internecie na portalu siepomaga.pl trwa więc zbiórka pieniędzy na pomoc dla 12-latka. Wsparcie hojnych ofiarodawców mile widziane. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat