Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ma trzy miesiące, a już zna słowo: mama

Artykuł

Pewien niemowlak ze Szkocji rozwija się tak szybko, że potrafi wypowiedzieć już słowo: "mama" oraz trzymać w rękach butelkę.

3miesiace mama
Autor: pixabay.com

Trzymiesięczny George Shearer z Glasgow to naprawdę niezwykłe dziecko. Maluch zaczyna już mówić. Sam też chwyta butelkę z mlekiem w dłonie. Jego rodzice nie mogą wyjść z podziwu, jak szybko ich pociecha nabywa coraz to nowych umiejętności. Mały Szkot pozostawia bowiem inne niemowlaki daleko w tyle. Rodzice nadzwyczaj zdolnego malca są przekonani, że nieprzeciętną prędkość swojego rozwoju, George zawdzięcza temu, że gdy przebywał w brzuszku mamy, ta puszczała mu dużo muzyki klasycznej. Wyjątkowość synka szkockiej pary potwierdza więc fakt, że wspaniale stymuluje ona ludzki mózg.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat