Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ma cztery lata i już jest influencerką

Artykuł

Mimo że ma dopiero kilka lat Halston Blake pochwalić się już może tym, że na instagramie ma pół miliona obserwatorów. Dziecko nazywane jest gwiazdą nstagrama.

4lata influencerka
Autor: instagram.com/halston.blake/

Mama czteroletniej Halston Blake nie ma wątpliwości, że jej córka wyróżnia się z otoczenia talentem i urodą. Aby nie zmarnować potencjału dziewczynki, założyła swojemu dziecku profil na instagramie. Dzięki temu, spore grono obserwatorów na bieżąco śledzi życie kilkulatki i dowiaduje się, jak mała Halston spędza czas i co lubi. Kobieta razem z córką nagrywa różne filmiki i robi zdjęcia, na których jej pociecha prezentuje się w różnych strojach, tańczy, pokazuje różne miny. Zdarza się, że dziewczynka przebiera się za dorosłą kobietę. Krytykuje to wielu internautów. ,,Po co zachęcać do takiego zachowania?” ,,Dlaczego dzieci w tych czasach chcą być dorosłe, a nie cieszą się dzieciństwem?” ,,Ona tworzy małą, rozpieszczaną księżniczką”. Nie brakuje osób, które nie widzą w dziecku stylizującym się na osobę pełnoletnią nic złego: ,,To tylko dziecko bawiące się  w przebieranki”. ,,Moja wnuczka skończyła cztery lata, cały czas bawi się w przebieranki”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez HALSTON BLAKE FISHER (@halston.blake)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat