Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ma 4 lata, a już pomaga potrzebującym

Artykuł

Kilkuletnia Madison z USA odtwarza sceny z różnych filmów, a oglądający jej grę aktorską przekazują datki na banki żywności. Uzbierano już 12 tysięcy dolarów.

4 lata pomaga
Autor: Instagram/@djpresse

Aby umilić i uatrakcyjnić  córeczce koronawirusowy lockdown, tata pewnej 4-latki ze stanu Connecticut wpadł na pomysł, aby jego pociecha wcielała się w różnych bohaterów  produkcji filmowych i odgrywała wybrane sceny filmowych hitów. Pan Dan Presser jest producentem telewizyjnym. Dba więc o to, aby "produkcje", w których występuje jego latorośl, miały odpowiednią jakość i były dobrze zmontowane. Aktorskie popisy małej Madison podziwiać można na Instagramie taty dziewczynki. Od marca zamieszczono tam już kilkadziesiąt krótkich video ze scenami z popularnych filmów. Pan Presser postanowił wykorzystać popularność swojej pociechy, aby zrobić coś dobrego dla innych. Miłośnicy filmików z uroczą 4-latką z Connecticut są więc zachęcani do wpłacania datków wspomagających funkcjonowanie banków żywności. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat