Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ma 11 lat i chce otworzyć ogród botaniczny

Artykuł

Pewien chłopiec z województwa świętokrzyskiego stara się o stworzenie wiejskiego ogrodu botanicznego. Nie ma jeszcze takiego w Polsce.

Ogrod botaniczny
Autor: freepik

Ogród botaniczny na wsi. Takie marzenie ma 11-letni Marek z małej miejscowości w powiecie skarżyskim. Chłopczyk już od wczesnego dzieciństwa jest pasjonatem roślin i nie wyobraża sobie życia bez ich pielęgnowania. Chciałby, aby w jego najbliższym otoczeniu powstał pierwszy w Polsce wiejski ogród botaniczny z prawdziwego zdarzenia, z ławeczkami, stolikami, altankami, studnią. Miejsce, które będzie ludzi cieszyło i relaksowało. Szczególnie oczekiwanymi przez chłopca gośćmi będą chore dzieci,  niepełnosprawni oraz osoby, które rzadko się uśmiechają. 11-latek planuje też kupić piec chlebowy, aby częstować odwiedzających świeżym, domowym pieczywem. Problemem są oczywiście pieniądze, dlatego 11-latek wraz z rodzicami odwiedza aktualnie różne miasta, aby zebrać fundusze na realizację swojego pomysłu. Jeśli macie ochotę wesprzeć finansowo marzenie tego młodego marzyciela, zajrzyjcie na stronę zrzutka.pl. Zbiórka na spełnienie życzenia 11-letniego miłośnika przyrody nosi nazwę: "Dla Marka małego ogrodnika".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat