Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Łoś potrącił kobietę z wózkiem

Artykuł

W podkrakowskich Zielonkach pewna mama z dzieckiem natknęła się na najprawdziwszego łosia. Zwierzę potrąciło wózek, w którym kobieta wiozła potomka.

Los potracil kobieta wozek
Autor: pixabay.com

Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno w miejscowości Zielonki (województwo małopolskie). 30-letnia mama przemieszczała się ze swoim dzieckiem w wózku, w okolicach Ludowego Klubu Sportowego „Zieleńczanka” Zielonki. W pewnej chwili w zasięgu jej wzroku pojawił się łoś, który szybko zbliżył się do niej i potrącił wózek z dzieckiem. Następnie zwierzę pobiegło w kierunku pól. Kobieta i maluszek nie odnieśli na szczęście żadnych obrażeń w wyniku bliskiego spotkania z dużym ssakiem z rodziny jeleniowatych. Natknięcie się na łosia bardzo przestraszyło jednak 30-latkę. Uciekającą przed dzikim zwierzęciem mamę zauważyli mieszkańcy Zielonek. Wieść o potraceniu wózka z dzieckiem szybko rozeszła się po okolicy. Policja zapewnia, że łoś nie stanowi dla nikogo zagrożenia. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat