Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

List w butelce uniezwyczajnił urodziny 11-latki

Artykuł

Wrzucając osobistą wiadomość do Bałtyku kilkunastoletnia Amelka nie przypuszczała, że za jakiś czas czeka ją z tego powodu bardzo miła niespodzianka.

List butelka
Autor: pixabay.com

W miesiącu sierpniu Amelia z województwa lubelskiego przebywała wraz z tatą na wakacjach nad polskim morzem. Zainspirowana filmami dziewczynka postanowiła dla rozrywki napisać kreatywny list od serca, umieścić go w butelce po occie i wrzucić do Bałtyku. W swojej wiadomości opisała siebie oraz wspomniała o swoich urodzinowych życzeniach. Jakież było jej zdumienie, kiedy po pewnym czasie otrzymała na domowy adres przesyłkę z prezentami z okazji jedenastych urodzin. Okazało się, że jej list w butelce wyłowili przebywający w Jastrzębiej Górze pracownicy pewnej firmy z Torunia. Aż tam dopłynęły bowiem wyznania Amelki. Dzięki szczodremu gestowi czytelników listu dziewczynki, 11-latka zyskała pewność, że marzenia w życiu naprawdę się spełniają.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat