Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Limuzyną na Pierwszą Komunię Świętą

Artykuł

Jedno z komunijnych dzieci z Gliwic zostało przywiezione niedawno na uroczystą Mszę Świętą do kościoła 17,5-metrową limuzyną.

Limuzyna pierwsza komunia swieta
Autor: pixabay.com

Ekstrawagancja rodziny jednego ze śląskich dzieci została zauważona przez ogólnopolskie media. W ubiegłą niedzielę, pod kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla w Gliwicach zajechała bowiem luksusowa limuzyna. Z wnętrza wytwornego i eleganckiego pojazdu wysiadło dziecko mające przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej i członkowie jego najbliższej rodziny. Rodzice kilkulatka chcieli z pompą zaprezentować się w wyjątkowym dniu dla ich potomka i wyróżnić spośród innych. Cel został osiągnięty. Widok 17,5-metrowego samochodu wywołał zainteresowanie i zaciekawienie zgromadzonych w kościele i jego okolicach wiernych. Z uwagą przyglądano się manewrom kierowcy limuzyny, który nie szczędził starań, aby zaparkować nieopodal świątyni i nie uszkodzić auta. Ze względu na rozmiary pojazdu, nie było to wcale łatwe. Jak dowiedziały się media, godzinne wynajęcie takiej limuzyny kosztowało, według cennika firmy, z której usług w tym przypadku skorzystano, ponad tysiąc złotych. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat