Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Lalka jak z horroru ulubioną zabawką 2-latki

Artykuł

Mała Parker z Toronto niezmiernie zadziwia otoczenie. Jej ukochana lalka wygląda bowiem jak zombie.

Lalka horror
Autor: tiktok.com/@playtimewithparks

Niektóre dzieci mają bardzo oryginalne upodobania co do zabawek i nie kopiują swoich rówieśników w sięganiu po te same umilacze czasu. Takim dzieckiem jest np. 2-letnia Parker Eckstein z Kanady, o której głośno teraz  w mediach, ponieważ lalką najdroższą sercu dziewczynki jest ta o wyglądzie martwego dziecka lub zombie. Nietypową zabawkę 2-latka wypatrzyła podczas zakupów z mamą. Od momentu  jej nabycia, zabawka stała się jej ulubioną. Dziewczynka nie rozstaje się z charakterystycznie wyglądającą Dolly. Nie wyobraża sobie bez niej zasypiania. Mama 2-latki zamieszcza video z córką i jej lalką na Tik Toku. Oglądać je można na profilu playtimewithparks.

@playtimewithparks

Parks Answers your Questions including where the dolls are from

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat