Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ładowarka poraziła w Australii małe dziecko

Artykuł

Jedna z australijskich mam ostrzega w Internecie przed zostawianiem w pobliżu swojego potomstwa ładowarek do telefonów.

Ladowarka porazila dziecko
Autor: Facebook / CPR Kids

Do mediów przedostała się informacja o niedawnym porażeniu i poparzeniu prądem pewnej małej Australijki. Dziecko bawiło się wcześniej urządzeniem do ładowania iPhone. Jej mamy nie było akurat wtedy w pokoju, w którym przebywała dziewczynka. Znajdowała się bowiem tuż za ścianą. Maluch wykorzystał chwilowy brak nadzoru dorosłych i wpiął w nieodpowiedni sposób kabel ładowarki do kontaktu. Z wtyczki elektrycznej zaczął w skutek tego wydobywać się dym i iskry. Zaraz potem sprzęt mocno poraził dziewczynkę. Na dłoni dziecka powstał czarny, bolesny ślad o wielkości monety. Mama poszkodowanego dziecka wzywa teraz innych rodziców, aby chowali telefony i ładowarki przed swoimi latoroślami. Portal KochanaMama.pl przyłącza się do tego apelu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat