Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kuriozalna interwencja policji w sali zabaw

Artykuł

Pewna kobieta z Małopolski wezwała stróżów prawa do bójki 2-latka z niewiele starszymi maluchami. Mundurowi byli pewni, że jadą do poważnego naruszenia prawa.

Kuriozalna interwencja policji sala zabaw
Autor: pixabay.com

Gdy zakopiańscy policjanci zjawili się jakiś czas temu w jednej z sal zabaw przy słynnych Krupówkach, gdzie według osoby zgłaszającej zdarzenie miało dojść do aktu przemocy na nieletnich, zdębieli. Okazało się, że owszem bójka w tym miejscu miała miejsce, ale na poszkodowanych 2-latka i 3-latka wcale nie napierała osoba dorosła, jak się spodziewali, lecz pełen energii rozzłoszczony 2-latek. Przejętej całą sytuacją matce zaatakowanych kilkulatków nie spodobało się, że ktoś rzuca się z pięściami na jej dzieci, dlatego bez wahania wybrała numer alarmowy i poprosiła o przyjazd stróżów prawa. Zanim jednak mundurowi przybyli na plac zabaw, zgłaszająca wraz ze swoimi pociechami zdążyła się już z miejsca zdarzenia oddalić.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat