Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Kupowali dzieciom "lajki", żeby wygrały konkurs

Artykuł

Skandal w mazowieckim przedszkolu: rodzice płacili za "lajki" pod zdjęciami swoich pociech, aby zwiększyć szanse dzieci na zwycięstwo w konkursie.

Kupowali dzieciom lajki
Autor: freepik

Jedno z mazowieckich przedszkoli zorganizowało jakiś czas temu ekologiczny konkurs. Aby wziąć w nim udział, przedszkolak musiał ubrać ekologiczny strój, przygotowany z przedmiotów, którym można dać nowe życie, musiał dać sobie zrobić zdjęcie w owej "kreacji" oraz przypilnować, aby fotografia trafiła na Facebooka. Pierwsze miejsce miało zająć to dziecko, które uzyska najwięcej polubień pod zdjęciem. Zew rywalizacji wśród niektórych rodziców kilkulatków był tak wielki, że zaczęli oni kupować "lajki", aby to właśnie ich pociecha mogła pochwalić się zwycięstwem w konkursie. Nieuczciwa praktyka rodziców wyszła na jaw, ponieważ fotografie niektórych przedszkolaków lajkowane były z różnych dziwnych kont, także i zagranicznych. Dowiedziawszy się o tym, mazowieckie przedszkole przerwało konkurs. Na facebookowym profilu placówki pojawiła się informacja o tym, że zwycięzcami zostały wszystkie dzieci, które w konkursie wzięły udział.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat