Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Kupiła dziecko i oddała po trzech dniach

Artykuł

Pewna 35-letnia Włoszka zapłaciła ciężarnej Rumunce 20 tysięcy euro za dziecko, które ta miała dla niej urodzić. Gdy maluszek okazał się czarnoskóry, zwróciła je biologicznej matce.

Kupila dziecko oddala
Autor: pixabay.com

Po dwóch poronieniach, pragnąca mieć potomstwo mieszkanka Włoch, postanowiła nabyć dziecko od będącej w ciąży Rumunki. Przez dziewięć miesięcy udawała przed rodziną, że jest w stanie błogosławionym. Sprawę ułatwił fakt, że jej partner przebywał przez ten czas w więzieniu, a lateksowe wkładki, których używała, świetnie symulowały powiększający się żeński brzuch. Gdy zastępcza matka wydała na świat potomka, Włoszka uiściła opłatę 20 tysięcy euro i przejęła maluszka od Rumunki. Bardzo się jednak transakcją rozczarowała, ponieważ ojcem noworodka okazał się Malijczyk, a dziecko było czarnoskóre. Nie wiedząc jak wytłumaczyć się rodzinie z ciemnej karnacji dziewczynki, kobieta po trzech dniach zwróciła maleństwo biologicznej matce. Sprzedaż dziecka nie ukryła się przed stróżami prawa. Wpadli oni na trop sprawy, gdyż Włoszka i Rumunka szukały u lokalnych władz informacji, jak zarejestrować potomka urodzonego w domu i nie zgłosiły się do urzędu, mimo zaproszenia urzędników. Obie kobiety wraz z pośrednikiem nielegalnej transakcji zostały aresztowane. Dziewczynka trafiła do ośrodka opiekuńczego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat