Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

Książka nawołująca do bicia dzieci

Artykuł

Polski wydawca książki „Pasterz serca dziecka” tymczasowo wstrzymał sprzedaż poradnika, w którym znalazły się fragmenty o stosowaniu kar cielesnych wobec nieletnich.

Ksiazka bicie dzieci
Autor: pixabay.com

Coraz głośniej w mediach o tym, że w dostępnej w Polsce publikacji pewnego amerykańskiego pastora zatytułowanej: „Pasterz serca dziecka” zawarto treści skandaliczne i oburzające. Będący szanowanym specjalistą w zakresie duszpasterstwa, poradnictwa i wychowywania dzieci Tedd Tripp zawarł bowiem w swojej książce porady, jak za pomocą klapsa karać swoje potomstwo i uczyć je posłuszeństwa. „Powiedz dziecku, ile klapsów otrzyma. (…) Usuń przedmioty, które mogą zneutralizować karę (pielucha, kalesony)”. Kontrowersyjny autor radzi także rodzicom niesfornych pociech, aby byli czujni przy wymierzaniu kar swoim latoroślom, gdyż „niektórzy są nawet gotowi donieść policji, że sprawiasz swoim dzieciom lanie”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat