Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Królowa Elżbieta II uszczęśliwiła 5-latkę z Australii

Artykuł

Zagubiona zabawka wróciła do swojej małej właścicielki dzięki listowi, jaki podopieczni jednego z australijskich przedszkoli wysłali do angielskiej monarchini.

Krolowa elzbieta ii
Autor: pixabay.com

Grupka przedszkolaków z Australii zwiedzała jakiś czas temu Pałac Buckingham. Przez niedopatrzenie, 5-letnia Savannah zostawiła tam w jednym z pomieszczeń pluszową małpkę o imieniu Harriet. Dziewczynka była bardzo zasmucona utratą zabawki. Zdążyła się już bowiem do niej przywiązać. Z przedszkola, do którego uczęszcza 5-latka nadano więc zaadresowany do królowej Wielkiej Brytanii list z informacją o tym, co się stało i prośbą o odesłanie zguby. Uczynny personel pałacu odnalazł pluszową małpkę i zwrócił ją Australijce. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat