Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Moda

Kreatywna matka „bohaterką” Instagrama

Artykuł

Pewna matka kilkuletnich córeczek zachwyca wielu Internautów swoją kreatywnością. Tworzy ubranka dla dzieci ze starych koszul.

Kreatywna matka bohaterka instagrama
Autor: Instagram/mothermake

Zdjęcia zamieszczane na Instagramie przez 27-letnią Stephanie Miller zyskują coraz większą popularność. Kobieta prezentuje na nich swoje zdolności artystyczno-krawieckie i pokazuje dziecięce ubranka, które uszyła ze zużytych koszul męża. Na pomysł oryginalnej aktywności wpadła, gdy zmagała się z depresją poporodową po urodzeniu pierwszego potomka. Aby zwalczyć ciągle nachodzące ją negatywne myśli, postanowiła znaleźć sobie absorbujące zajęcie. Wtedy w ręce wpadła jej stara koszula małżonka. Początki szycia ubranek, które chwalone są aktualnie przez setki Internautów, nie były łatwe. Rozwinąć umiejętności krawieckie pomogło jednak kobiecie oglądanie tematycznych filmików w Sieci. Dzięki swoim sprawnościom, wyobraźni i zmysłowi estetycznemu, 27-latka tworzy stroje, które nie tylko niezmiernie podobają się jej dzieciom, ale i coraz większej ilości tych, którzy oglądają wykreowaną przez nią piękną odzież.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat