Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Kradł dzieciom smoczki i się doigrał

Artykuł

Pewien mężczyzna z hrabstwa Essex przywłaszczał sobie dziecięce smoczki. Brytyjskiej policji udało się go jakiś czas temu zidentyfikować.

Kradl dzieciom smoczki
Autor: freepik.com

Nie brakuje osób, które lubią pozbawiać innych ich własności. Niekiedy złodzieje zadziwiają otoczenie przedmiotami, na które mają chrapkę. Tak było w przypadku mężczyzny z Wielkiej Brytanii, który jakiś czas temu nagminnie zabierał z dziecięcych wózków lub ust dzieci: smoczki. Ze względu na liczbę skarg ze strony oburzonych okradaniem maluchów  mam, brytyjska policja postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby złapać oryginalnego złodzieja. Dzięki wytężonej pracy brytyjskich stróżów prawa, udało się w końcu namierzyć amatora dziecięcych smoczków i postawić go przed sądem. ,,Wiem, że te incydenty wzbudziły zaniepokojenie w naszej społeczności i cieszę się, że udało nam się zidentyfikować osobę odpowiedzialną i pociągnąć ją do odpowiedzialności” - wypowiedział się dla mediów Paul Austin, policjant z hrabstwa Essex. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat