Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kontrowersyjny napis na torcie komunijnym

Artykuł

Na jednym z wypieków dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej znalazły się słowa, które zadziwiły Internautów.

Kontrowersyjny napis tort komunijny
Autor: freepik.com

"Komunista Bartosz". Taki napis pojawił się jakiś czas temu na wypieku przygotowanym z okazji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zdjęcie ciasta trafiło do Internetu, przykuwając uwagę sporej liczby użytkowników mediów społecznościowych. Nic dziwnego, w powszechnym rozumieniu słowo: komunista" kojarzy się przecież z osobą wyznającą idee komunizmu, osobą będącą członkiem lub zwolennikiem partii komunistycznej. "Na torcie powinno być zdjęcie Lenina" - skomentował żartobliwie napis na wypieku jeden z internautów. "Napis osobliwy i nie kojarzący się najlepiej" - nie mają wątpliwości ci, którzy zapoznali się z fotografią komunijnego ciasta upieczonego dla chłopca o imieniu Bartek. "Widmo komunizmu krąży nad Europą" - piszą internauci.  "Najlepiej przerobić napis" - doradzają rodzicielce komunijnego dziecka inne mamy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat