Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

„Koci blok rysunkowy. Rysowanki, kolorowanki, łamigłówki” - recenzja

Artykuł

Wśród książeczek dla dzieci z pewnością jednymi z najbardziej kreatywnych publikacji są te, z których najmłodsi mogą nie tylko dowiedzieć się czegoś, ale i wykonać wiele interesujących zadań.

Koci blok rysunkowy
Autor: Materiały prasowe

„Koci blok rysunkowy. Rysowanki, kolorowanki, łamigłówki” to blok wyjątkowy. Przede wszystkim cały poświęcony jest kotom, co dla ich miłośników będzie na pewno bardzo ciekawe. Książeczka jest formatu A4 i przypomina blok rysunkowy. Na jego poszczególnych stronach najmłodsi znajdą zarówno informacje o tych zwierzętach, jak i związane z nimi zadania. Bardzo spodobało mi się to, że wszystkie ilustracje mają narysowane tylko kontury, więc dziecko może je pokolorować w dowolny sposób. Zadania są zróżnicowane, choć w znaczącej większości określić je można jako proste. „Koci blok rysunkowy. Rysowanki, kolorowanki, łamigłówki” Nikoli Kucharskiej jest więc idealnym prezentem czy podarunkiem zwłaszcza dla młodszych dzieci.

Autor zawarł w niej najważniejsze informacje dotyczące kotów. Możemy się dowiedzieć między innymi o długości życia kota domowego, najmniejszym kocie na świecie czy żbiku europejskim. Dzieci mają natomiast za zadanie odszyfrować kocią wiadomość, odnaleźć zaginione myszki czy pomóc kretowi uciec przed dokuczającym mu kotom. To jednak zaledwie kropla w morzu różnorodnych zadań do wykonania. Wszystko zostało bardzo ładnie wydane – rysunki wydrukowane są na grubszym papierze, więc możliwe jest również malowanie obrazków farbami. Dzięki temu publikacja ta jest niezwykle kreatywna.

„Koci blok rysunkowy. Rysowanki, kolorowanki, łamigłówki” Nikoli Kucharskiej to godziny wspaniałej, różnorodnej zabawy, która szybko się nie znudzi. Polecam!

Nikola Kucharska „Koci blok rysunkowy. Rysowanki, kolorowanki, łamigłówki”, wydawnictwo „Nasza Księgarnia” Warszawa 2016

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat