Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Kobieta w śpiączce została matką

Artykuł

Dzięki cesarskiemu cięciu przeprowadzonemu przez łódzkich lekarzy, 25-latka w stanie wegetatywnym wydała na świat potomka.

Kobieta przeszczep macicy urodzila
Autor: pixabay.com

Mała Nikola pojawiła się na świecie dzięki determinacji rodziny pewnej 25-latki, która miała jakiś czas temu bardzo poważny wypadek samochodowy. Będąca w stanie błogosławionym kobieta uszkodziła sobie wtedy mózg i zapadła w śpiączkę. Krewni ciężarnej prosili usilnie lekarzy z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi o dołożenie starań, aby poszkodowana w wypadku 25-latka donosiła ciążę. Dzięki ich pracy, zabiegom i lekom podawanym pacjentce, udało się utrzymać rozwój płodu. Gdy dziecko osiągnęło 28 tydzień, medycy z łódzkiej placówki zdecydowali się na przeprowadzenie cesarskiego cięcia i wydobycie maleństwa z brzucha nieprzytomnej 25-latki. Po trzech miesiącach pobytu w szpitalu, niemowlę trafiło pod opiekę babci. Stan jego zdrowia zadowala lekarzy. Dziecko systematycznie przybiera na wadze i rozwija się jak należy. Będąca w śpiączce matka Nikoli przebywa aktualnie w specjalistycznym ośrodku w Częstochowie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat