Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kilkulatek zadławił się klockiem

Artykuł

Ogromnego pecha miał kilka dni temu 5-letni Dominik. Dziecko podczas zabawy śmiertelnie zakrztusiło się klockiem.

Kilkulatek zdlawil sie klockiem
Autor: pixabay.com

Do bardzo smutnego zdarzenia doszło w miniony czwartek w Domu Pomocy Społecznej „Słoneczko” w Bydgoszczy. Kilkuletni chłopczyk spędzał tam czas na zabawie klockami. W pewnym momencie włożył sobie zabawkę do buzi i się nią zadławił. Mimo reanimacji, zmarł. Personel ośrodka jest w szoku. Na ironię zakrawa fakt, że dzień przed wypadkiem, w Domu Pomocy Społecznej „Słoneczko”, w którym otacza się na co dzień opieką dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną, było organizowane spotkanie z policjantami, na którym omawiane były procedury postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu, zarówno podopiecznych, jak i pracowników. Aby doszło do nieszczęścia wystarczy jednak czasem tylko chwila. A wtedy, żadne procedury ani obecność opiekunów w pobliżu, nie ochronią niestety osoby, która niespodziewanie znajdzie się w bardzo poważnym niebezpieczeństwie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat